Rrëfimi i 101 vjeçares që e kishin fejuar sa ishte në djep

Timë Shatri, zonja e cila në maj të këtij viti mbush plot 101 vjet.
Sidoqoftë, tani 100-vjeçja është nënë e 4 vajzave dhe e një djali, të cilin duket se e ka pikë të dobët.
Ajo u bë gjyshe 26 herë, ndërsa stërgjyshe plot 44 herë.

 

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com