Rrahu gruan, arrestohet nga policia e Kosovës

Dhuna në familje po del të jetë mjaft prezente edhe pas thirrjeve të ndryshme për tu ndaluar.

Një rasti i tillë ka ndodh në Gjakovë, ku është arrestuar një i dyshuar i cili kishte sulmuar dhe rrahur bashkëshorten e tij, me të cilën bashkëjeton dhe ka një fëmijë, njofton Klan Kosova.

Viktima si pasojë e rrahjes ka marrë tretman mjekësor dhe i dyshuari me vendim të Prokurorit është dërguar në mbajtje.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT