Foto arkiv

Policia e Kosovës ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje rreth një borgji një person është sulmuar fizikisht nga disa persona të dyshuar.

Ngjarja ka ndodhur në Prizren.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt, thuhet në raportin e Policisë./Indeksonline/