Rrahje në Mitrovicë, arrestohen tre të dyshuar

Nga hetimet që janë bërë pak orë pas incidentit, kanë arritur të identifikojnë dhe të arrestojnë tre persona të dyshuar: I. A. 58 vjeçar, Sh. A. 26 vjeçar dhe K. A. 28 vjeçar.

Pas procedurave intervistuese,  tre   të dyshuarve u është caktuar masa e ndalimit policor.

Hetuesit policorë janë duke punuar në zbardhjen e plotë të të gjitha rrethanave të këtij rasti.

Ndaj tyre është iniciuar rast për vepër penale ‘lëndim trupor’.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT