Rrahje masive për kontest pronësor, dy të arrestuar

Katër persona janë rrahur ndërmjet vete në Viti për shkak të kontestit pronësor, thotë Policia e Kosovës.

Raportohet se të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë marr trajtim mjekësor, transmeton Koha.net.

PK thotë se dy prej tyre si të dyshuar janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit njëri prej dyve është dërguar në mbajtje kurse tjetri është liruar në procedurë të rregullt.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT