Një rrahje e madhe ka ndodhur para pak çastesh në Fushë Kosovë.

Nga pamjet që ka siguruar GazetaBlic dhe nga informatat pranë vendit të ngjarjes, mësohet se gjashtë persona e kanë rrahur një person, teksa e gjithë rrahja ka filluar në çast.

Policia ka arritur në vendngjarje me ç’rast edhe ka arrestuar të shtatë personat.

Ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo infromacion lidhur me këtë rast dhe jo vetëm.

Më poshtë edhe pamjet: