“Rrahja” ndërmjet deputetëve të LDK-së e VV-së, policia në vendngjarje

Pas pretendimeve të deputetit të Vetëvendosjes, Gazmend Gjyshinca se u rrah nga deputetët e LDK-së, Arben Gashi e Kujtim Shala, policia ka dalë në vendngjarje, raporton Gazeta Blic.

Një burim nga policia ka theksuar për Gazeta Blic, se shpejt do të dalin me njoftim për media, dhe se tania ta janë në vendngjarje.

“Policia në Kuvend po merret me rastin, nuk ka detaje ende, në momentin që të kemi raport më të zgjeruar do t’i njoftojmë mediat”, thotë ky burim i Gazeta Blic.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT