Ronaldo kërcënon Messin

Ronaldo kërcënon Messin në renditjen e golshënuesve më të mirë europianë të historisë.
Aktualisht Ronaldo, Messi dhe Raul ndajnë vendin e parë në renditjen e golave të shënaur në Europë me 76 gola.
Por sot në mbrëmje përballë Shalkes Ronaldo mund të shkëputet duke lënë pas Messin dhe Raul, i cili është tërhequr nhga futbolli.
Gara midis dy yjeve të futbollit spanjoll tashmë zhvendoset në Europë.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT