Ronaldo hettrik, Messi kampion (video)

 

Duket se garën për goleadorin e La Ligës do ta fitoi Ronaldo I cili me tre golshin sotëm ka arritur në kuotën e 43 gola dy më shumë se Messi.

Por Lionel Messi mund të “ngushëllohet” me titullin kampionqë skuadra e tij siguroj titullin e parë sezonal dhe është në rrugë të mirë për ta siguruar edhe Kupën e Mbretit dhe Ligën e Kampionëve.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT