Roma nuk heq dorë nga Xheko

Roma nuk është dorëzuar për transferimin e sulmuesit boshnjak, Edin Xheko, dhe po bisedon me Manchester City.

Sipas The Guardian, Roma pritet të bëj ofertë rreth 20 milion euro, kurse për sulmuesin një pagë javore prej 100 mijë funtesh.

Roma ditë më parë realizoj transferimin e Ibarbos dhe synim kryesor ka boshnjakun, pasi Bacca zgjodhi Milanin./Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT