Roma – Inter, golat dhe rastet (Video)

Inter ka shënuar fitore në derbin e kësaj jave në Seria A.

Zikaltërit kanë mposhtur Romen e Hoze Mourinjos me rezultat 3-0.

Golat dhe rastet e takimit shikoni në video e mëposhtme.