Nora e Roberti duket se janë bashkuar përsëri.

E këtë ‘sekret’ ua ka zbuluar motra e Norës, Era Istrefi, shkruan ORAinfo.

Ditë më parë, Era në Instagramin e saj publikoi një pamje ku shihen se janë mbledhur shoqëria për të kaluar kohë së bashku.

Në pamjen në fjalë, aty afër janë parë edhe Nora dhe Roberti.

E pas kësaj, Roberti po duket shumë i lumtur, madje sot ka dalur për kafe me Ermal Fjezullahun.