Rita Ora dhe nëna e saj vallëzojnë me këngën e Dhurata Dorës

Padyshim se hiti i vitit 2019 ishte kënga “Zemër” nga Dhurata Dora dhe reperi francez Soolking, shkruan GazetaBlic.

“Zemër” e cila deri tani numëron mbi 368 milionë klikime në platformën Youtube, ka tërhequr vëmendjen edhe të këngëtares Rita Ora.

Ka qenë nëna e Ritës, Vera Ora ajo e cila.ka publikuar videon në llogarinë e saj në Instagram, ku së bashku me këngëtaren shfaqen duke vallëzuar me këngën e Dhurata Dorës.

https://www.instagram.com/p/B7UMnrwANvP80Ls3_aXV5F8pqQPl9sQ7-5mqoM0/?igshid=16jw3zuw1u6p3“

Java e vallëzimit të ditëlindjes për nënën e familjes Ora. Mirënjohëse për shëndetin dhe familjen”, ka shkruar Vera.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT