Rikthehet moti i bukur!

Në ditët e ardhshme do të mbizotërojë kohë me diel me vranësira të vogla dhe mesatare lokale dhe me rritje graduale të temperaturave ditore, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Nesër do të mbaj mot me diell me vranësira të vogla dhe erë të dobët verilindore. Temperaturat ditore pritet të lëvizim prej 24 deri më 33 gradë celsius.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT