Rikthehet Liga e Kampionëve, ky është derbi i mbrëmjes

 

Liga e Kmapionëve do të startojë sonte me përballjet e 16 skuadrave në grupet A,B, C dhe D.

Derbi i kësaj xhiro zhvillohet në Paris ndërmjet PSG dhe Arsenalit.

Barcelona e pret Celltikun, kurse City pret Borusinë e Gladbahut.

Grupi A
Basel – Ludogorets Razgrad
Paris Saint Germain – Arsenal

Grupi B
Benfica – Besiktas
Dynamo Kyiv – SSC Napoli

Grupi C
Barcelona – Celtic
Manchester City – Borussia Moenchengladbach

Grupi D
Bayern Munich – FC Rostov
PSV Eindhoven – Atletico Madrid

Të gjitha ndeshjet zhvillohen prej orës 20:45./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT