Rikthehet Champions League, sonte zhvillohen këto dy super takime

Sonte rikthehet magjia e futbollit evropian, Champions League.

Kompeticioni më i mirë i futbollit në Evropë, Champions League sonte rikthehet me ndeshjet e para të fazës së eliminimit direkt, shkruan GazetaBlic.

Në kuadër të ditës së sotme priten të zhvillohen dy takime, një në Spanjë dhe një në Gjermani.

Atletico Madrid pret në ‘Wanda Metropolitano’ kampionët e Evropës, Liverpool – kurse në Gjermani pritet të luhet sfida e jashtëzakonshme mes Dortmundit që është në formë të mirë dhe PSG’së.

Takimet e ditës:

  • Atletico vs Liverpool 21:00
  • Dortmund vs PSG 21:00
- Advertisement -

MË TË FUNDIT