Rikthehet Buskets, i gatshëm për Realin

 

Mbrojtësi i Barcelonës, Serxho Buskets, është rikuperuar nga lëndimi i pësuar javë më parë dhe është i gatshëm për sfiden e nesërme ndaj Realit.
“Ai ka stërvitur me neve në tre ditët e fundit. Ndoshta ai nuk është në kondicionin e tij perfekt, por është i gatshëm gjë që është shumë e rëndësishme për neve”,tha Luis Enrique.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT