Rezultatet e kandidatëve për deputetë të PDK-së në Drenas

Vetëm 3 ditë pas zgjedhjeve parlamentare në Kosovë, Literal.Media ka arritur të sigurojë listën e kandidatëve të PDK-së në Drenas të renditur sipas votave dhe numrin e saktë të votave për secilin prej tyre.

Më poshtë mund ta shihni listën e plotë:

LEXO EDHE:  Lista e plotë e votave të kandidatëve të PDK-së në Gjilan

- Advertisement -

MË TË FUNDIT