Rezultatet dhe tabela në Vala Superligën e Kosovës (Foto)

Ka përfunduar edhe java e dhjetë në Vala Superligën e Kosovës në futboll.

Një javë e cila nuk dhuroi shumë befasi, me Prishtinë, Feronikelin dhe Trepçën 89 që duket se do jenë skuadrat që do luftojnë deri në fund për titull.

Ja rezultatet dhe tabela:

Prishtina 2:1 Trepca
Trepca ’89 2:1 Besa
Gjilani 1:0 Hajvalia
Drenica 1:1 Drita
Ferizaj 0:0 Llapi
Feronikeli 1:0 Liria

- Advertisement -

MË TË FUNDIT