Reshjet në Prishtinë: Gjatë ditës së sotme u akumuluan 14 mm shi

Pasditen e sotme dhe në mbrëmje në Prishtinë pati rrebeshe shiu.

Pasdite të reshurat herë-herë ishin me intensitet më të lartë dhe u shoqëruan edhe me rrufe.

Lexo Edhe:
Fuqitë e mëdha dhe konflikti mes Azerbajxhanit dhe Armenisë
Gjatë ditës së sotme u akumuluan gjithsej 14 milimetra shi, bën të ditur Prishtina Weather.

Sipas PW, kjo solli totalin për këtë muaj në rreth 40 milimetra, shumë afër vlerave mesatare për muajin shtator.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT