Reshje shiu, për pak sa nuk mbulohet vetura nga uji në Malishevë

Pas reshjeve të shumta të shiut rrugë e shtëpi janë bllokuar nga përmbytjet e mëdha, shkruan Gazeta Express.

Disa pamje që ka siguruar Gazeta Express nga Mirusha e Malishevës shihet se si uji ka bllokuar rrugët duke vështirësuar qarkullimin e njerëzve dhe veturave.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT