Reperi shqiptar i propozon të dashurës, ja si reagon ajo

Reperi shqiptar, Sparksi, i ka dhënë fund beqarisë.

Në festën e tij të ditëlindjes, të organizuar mbrëmë larg syrit të publikut, ai i ka propozuar të dashurës.

Sipas “Prive”, në disa foto që janë publikuar në rrjete sociale, Sparksi shfaqet i ulur në gjunjë përpara vajzës që i ka rrëmbyer zemrën disa vite më parë.

Reperi ka qenë shumë i rezervuar për jetën e tij private dhe madje edhe për këtë ngjarje ka zgjedhur të mos publikojë asnjë foto deri më tani.

Megjithatë, ky rast nuk kishte si t’u shpëtonte fansave të tij.Image

- Advertisement -

MË TË FUNDIT