Renditja tabelare e Drenicës pas duelit të sotëm

Drenica ka shënuar fitore në udhëtim, duke mposhtur Flamurtarin 1:2.

Golin e vetëm për vendësit e shënoi Krasniqi.

Ndërsa për Drenicën, Hamiti dhe Bejta.

Drenica pas kësaj ndeshje ngritët në pozitën e tetë më 25 pikë, ndërsa Flamurtari mbetet në vendin e 11 më 11 pikë./Drenicapress.info/