Renditja e Hamburgut shpëton Behramin

 

Futbollisti shqiptar Valon Behrami dhe Johan Djourou , të dytë të Hamburgut, ishin në konflikt në teshatore mes vete gjatë pushimit në ndeshjen Hamburg-Wolfsburg dhe emrat e tyre u lakuan se u përleshën.
Por si duket të dy futbollistët me pasaportë zvicerane kanë shpëtuar pa u dënuar rëndë, pasi Hamburgu është në vend të fundit në Bundesligë dhe ka nevojë që të merrë sa më shumë pikë për të mos rënë nga liga.
Behrami dhe Djouru do të dënohen vetëm me të holla, që nuk pritet të jetë problem për dy futbollistët.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT