Regjistrohen dy vdekje në Pejë, njëri rast pozitiv me koronavirus – tjetri i dyshuar

Spitali i Përgjithshëm në Pejë ka njoftuar se janë shënuar dy raste të vdekjes gjatë 24 orëve të fundit.

Sipas njoftimit bëhet fjalë për një paciente 78 vjeçare e konfirmuar pozitiv me test të Covidit -19 ka vdekur, si dhe një pacient i moshës 71 vjeçar i dyshuar por ende pa kryer testin poashtu ka vdekur.

Njoftimi i plotë:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT