Regar, dj. shqiptar që çoi të gjithë në këmbë në Britani të Madhe

Dj. Regar po vazhdon turneun e tij botëror.

Dj. Regar është një prej emrave shqiptar i cili po bën ‘nam’ jashtë vendit, shkruan lajmi.net.

Pas disa performancave në vende të ndryshme, Regar preki edhe Newcastle-n e Britanisë së Madhe.

Bazuar në fotografitë që i ka postuar vetë ai dhe disa që po qarkullojnë në rrjet atmosfera që ai e ka krijuar duket e mahnitshme.

Regar i ka çuar të gjithë në këmbë. Kujtojmë se aj gjeti mbështetjen e këngëtares Rita Ora e cila e ka publikuar një foto me të dhe e ka cilësuar si një dj. shumë të talentuar./Lajmi.net/

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com