Reali-PSG bisedojnë për Ibran

Real Madridi është i interesuar për transferimin e një sulmuesi cilësor dhe më përvoj gjatë këtij afati kalimtar.

Sipas gazetës spanjolle “Sport”, Reali e ka gjetur këtë sulmues, dhe presidenti i klubit, Florentino Perez ka biseduar në Katar me presidentin e PSG, Al Khelaifi, për transferimin e Zlatan Ibrahimovic.

Ibra ishte pjesë e Barçës në vitin 2009, dhe dëshira pë të luajtur kundër Barcës, mund ta shtyej suedezin drejt klubit mbretëror./Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT