Reali nxerr në shitje talentin e vet

Reali po mendon që të nxerrë në shitje sulmuesin e talentuar Jese Rodriguez.
Jese ka qenë shumë në formë vitin e shkuar por këtë vit pas një dëmtimi të rëndë nuk ka arritur të luajë në formacion asnjë ndeshje.
Ai është aktivizuar shumë pak dhe me shumë mundësi do të jetë në listëne shitjeve të realit.
Një tjetër talent i larguar i Realit për të cilin mund të pendohen, ashtu si bënë me Moratën i cili po shkëlqen me Juventusin.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT