Reali frenohet nga Dortmundi (video)

Real Madrid ka barazuar 2:2 në derbin e Grupit F kundër Borussia Dortmund

Kampionët e Evropës nuk kanë arritur të ruajnë epërsinë prej 2:0, pasi në fund kanë barazuar 2:2 me Borussia Dortmund.

Golat në këtë ndeshje për Realin i shënoi Karim Benzema, ndërsa për Dortmundin shënuan Aubameyang dhe Reus.

https://www.dailymotion.com/video/x54n2m0_karim-benzema-goal-hd-real-madrid-1-1-borussia-dortmund-07-12-2016-hd_sport

 

https://www.dailymotion.com/video/x54n78x_46664_sport

https://www.dailymotion.com/video/x54n78x_46664_sport