Real-Valencia, lëndohet Toni Kros

 

Reali po pëson humbje nga Valencia me rezultat 2-0, por edhe më keq për Los Blancos, atyre iu lëndua edhe mesfushori gjerman, Toni Kros.
Gjermani u largua nga fusha për një tërheqje muskulare, dhe në vend të tij hyri Asier Ilaramendi.
Ky është një lajm i keq për Realin në prag të sfidës kthyese me Juven në Champions League.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT