Real Sociedad – Real Madrid golat dhe rastet (Video)

Real Madridi ka vazhduar me fitore edhe këtë javë në La Liga.

Skuadra e Carlo Ancelotit ka mposhtur Real Sociedad me rezultat 2-0.

Golat dhe rastet e takimit shikoni në video e mëposhtme.