Real arrin marrëveshje me Casillas

 

Real Madridi dhe Iker Casillas kanë arritur marrëveshje për shkëputjen e kontratës. Nga kjo shkëputje Casillas do të përfitoj 5.5 milion euro.

Iker Casillas lë Realin pas 16 viteve, dhe në dy sezonet e ardhshme do të luaj me Porton./Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT