Reagon kompania ku punonte 30-vjeçari që u mbyt nga lisi në Prishtinë

Erdin Haxhiu 30-vjeç humbi jetën dje tragjikisht në Prishtinë. Ai u zu nga lisi në lagjen Pejton në kryeqytet gjatë kohës kur vendi u përfshi me stuhi, shi e erëra të forta.

Kompania “Scardian Sigurime”, aty ku punonte viktima, ka shprehur ngushëllime ku ndër të tjera shkruan:

“Urtësia, mirësia dhe virtytet e larta për punën që Erdinin e karakterizonin, do t’i kujtojmë përherë dhe me plot mall!”.

Postimi i plotë i tyre:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT