Reagimi i çuditshëm i referit te goli i Portugalisë (foto)

 

Momentin që Eder shënoi golin e fitores, mbrapa tij shihet gjyqtari anglez Clattenburg me gojë të hapur dhe duket sikur duke u gëzuar.

Si mendoni i është gëzuar golit apo mbeti i befasuar me supergolin e sulmuesit portugez./Drenicapress.info/

Clatenburg

- Advertisement -

MË TË FUNDIT