Reagim i çuditshëm nga Cristiano Ronaldo

Ronaldo vazhdon të vuajë për gola në La Liga, ai nuk ka shënuar as kundër Las Palmas.

Kombinim i bukur me Asension, vrapim fantastik, pasim i mrekullueshëm dhe gol nga Isco, kështu u realizua goli i tretë i Realit falë Cristiano Ronaldos, por besoni apo jo, portugezi nuk u gëzua fare pasi nuk shënoi ai në “Santiago Bernabeu”.

Pas 11 xhirove në La Liga, Ronaldo regjistron vetëm një gola, ndërsa portugezi ka bërë shtatë paraqitje.