Rastet e fundit janë nga këto vende në Skënderaj

564 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në Kosovë.

Sërish, komuna me më së shumti raste është Prishtina, që ka regjistruar 228 raste. Në Skenderaj janë regjistruar 6 raste në 24 orët e fundit me koronavirus.

Tri raste në Skenderaj dhe nga një rast në Klinë të Mesme dhe Epërme dhe në Llaushë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT