Raste e reja me koronavirus janë nga këto vende të Drenasit

Edhe 193 raste të reja me koronavirus janë shënuar në 24 orët e fundit në Kosovë, shkruan DrenicaPress.

Në njoftimin e IKSHPK-së bëhet e ditur se në 24 orët e fundit janë shëruar gjithsej 205 të infektuar me COVID-19.

Sipas njoftimit të IKSHPK-së në Drenas janë 5 raste të reja me koronavirus, 2 me lokalitet në qytetin e Drenasit, 1 në fshatin Gllabar, 1 në Tërdevc dhe një në Çikatovë të Vjetër. /DrenicaPress

- Advertisement -

MË TË FUNDIT