Rasim Thaçi-Cima viziton vendlindjen, jep një mesazh të fuqishëm që nuk duhet ta humbisni

Aktori e ka vizituar vendin e tij të lindjes dhe nga atje ka postuar disa foto.

Rasim Thaçi-Cima, postimin e ka bërë në Facebook.

Ai ka shkruar në imazhe se nuk duhet asnjëherë të harrojmë se nga kemi ardhur pa marrë parasysh se ku jemi dhe ku do të shkojmë.

Rikujtojmë se vendlindja e Cimës është Komorani.

Ngado që të shkon , mos harro se nga ke ardh … Vendlindja ❤️ @ Komoran’, ka shkruar Cima pranë postimit të fotografive në Facebook.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT