Raporti i Policisë së Kosovës për aksidentin me fatalitet në Tërstenik

Raportimet e djeshme të DrenicaPress i ka konfirmuar sot Policia e Kosovës për aksidentin fatal në fshatin Tërstenik të Drenasit.

Sipas policisë aksidenti ka ndodhur në ora 13:00 ku një i dyshuari mashkull K-Shqiptar përderisa ishte duke drejtuar veturën-kombi nga pakujdesia ka goditur këmbësorin mashkull K-Shqiptar.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti sipas mjekut, është sjell pa shenja jete në QKUK.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT