Ramiz Lladrovci takohet me portierin e njohur holandez (FOTO)

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, është duke qënduruar në Katar, ku është edhe Përfaqësuesja e Kosovës që do të luaj një ndeshje miqësore me Suedinë me 12 janar.

Lladrovci ka shfrytëzuar rastin dhe ka ndjekur një ndeshje miqësore në mes të Ajax dhe Club Bruge.

I pari i Drenasit është takuar edhe me Edwin van der Sar, ish-portierin e njohur holandez./Drenicapress

Fotografia e Ramiz Lladrovci

Fotografia e Ramiz Lladrovci

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT