Ramiz Lladrovci del pozitiv me COVID-19, izolohet në shtëpi

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovcit, përmes një postimi të bërë në FB ka bërë të ditur se ka rezultuar pozitiv me COVID-9.

Ky është postimi i plotë:

Qytetarë të nderuar,

Mora njoftimin nga IKShPK se testi im për covid-19, është pozitiv. Kam pak temperaturë, pa shenja tjera. Ndjehem mirë.

Izolimi im vijon në pajtim me rekomandimet e institucioneve shëndetësore deri në shërimin e plotë.

Respektoni rekomandimet e IKShPK dhe të institucioneve tjera relevante.

Bartni maskën, ruani distancën, mbani higjienën!

- Advertisement -

MË TË FUNDIT