Ramiz Lladrovci bëhet gjysh për herë të dytë

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, është bërë gjysh për herë të dytë.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai, përmes një postimi në rrjetet sociale.

Ai thotë se është shumë i lumtur që kujtimet dhe trashëgimia do të përcillen ndër breza.

“Sot, familja jonë u shtua. Elena dhe Driloni kanë djalë, Lekën. Gëzimi ynë është i pamatshëm, edhe Elena, edhe Leka janë mirë.Si gjysh për herë të dytë, ndjehem shumë i lumtur. Kujtimet dhe trashëgimia që kemi, do të ruhet e përcillet më tej, ndër breza.Elenë, Drilon, Lekë, paçi lumturinë!”, shkroi Lladrovci.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT