Rama, Vuçiqit: S’ke asgjë në dorë për të fituar

Nuk ka vonuar përgjiigjja e kryeministrit shqiptar, Edi Rama, ndaj atij serb që ka deklaruar pak më parë se në Serbia do të fitoi në Tiranë pa Dronë.

Rama ka shkruar në Facebook, se Vuciq nuk ka asgjë në dorë për të fituar, dhe e ka ftuar që ta ndjek ndeshjen në Shkodër.

“Mik i dashur ne Shqiperi do fitoje kush do luaje me mire futboll ate dite ndaj mos thuaj “Ne do fitojme” se s’ke asgje ne dore”.
“Dhe qe ta dish ndeshja do behet ne Shkoder, ku je i mirepritur te jesh i ftuari im i nderit, qe t’i duartrokasim se bashku ata qe do fitojne”, ka shkruar Rama në Facebook.