Rama: Ndjehem si katundar me fat

Kryeministri Edi Rama votoi për herë të parë në një qendër votimi në Surrel, pranë banesës së tij të re. Ai hodhi votën në shkollën “Ymer Lala” dhe në daljen e tij para mediave nuk e kurseu batutën.

I pyetur nga gazetarët se si ndjehej që votonte për herë të parë në Surrel, ai u përgjigj: “Si një katundar me fat”

- Advertisement -

MË TË FUNDIT