Qetësohuni, ja fotoja e parë e de Geas (Foto)

Tifozët e Manchester United janë ndier keq kur dy ditë më parë David De Gea u pa në Madrid. Por sot ata mund të jenë shumë më të qetë pasi që portieri spanjoll para pak minutash ka arritur në qendrën stërvitëse në “Carrington”.

De Gea është fotograguar pas arritjes së tij, ndërsa me të arritur ka rezervuar takim me Louis Van Gaal. Trajneri holandez thuhet se do të tentoi të bindë atë për të qëndruar te United duke i propozuar projektin dhe synimet e skuadrës.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT