Qesharake: Futbollisti rrëzohet pa e prekur askush, shikoni reagimin e komentatorit (Video)

Në futbollin brazilian pati një incident qesharak në fundjavë.

Në ndeshjen në mes të CRB dhe CSA në Brazil, një lojtar i ekipit vendas u rrëzua në mënyrë qesharake, pa pasur asnjë kontakt me futbollist kundërshtar.

Shikoni videon më poshtë, i cili e bëri të qeshë edhe komentatorin.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT