Qeni në Klinë goditet me 6 plumba dhe lihet në rrugë – Shpëtoi pas operacionit

Një qen në qytetin e Klinës është goditur me 6 plumba dhe është lënë në rrugë.

Ai qëndroi për një javë i palëvizshëm në rrugë deri sa u gjetë nga disa persona që e morën në përkujdesje, transmeton Indeksonline.

Image may contain: outdoor

Pas një operacioni që zgjat 4 orë, qeni u rikthye në gjendje stabile.

Fatmirësisht boshti kurrizor nuk i është dëmtuar./Indeksonline/

No photo description available.
Image may contain: one or more people
No photo description available.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT