Qëndresa, 22 vjeçarja që vuan nga një sëmundje e rënde ka nevojë për ndihmën tuaj!

Qendresa Mazreku, 22 vjeçarja e cila vie nga komuna e Malishevës vuan nga një sëmundje e rëndë.
Ajo vite më parë u detyrua ta lë shkollen si rezultat i problemeve shendetesore.
Qëndresa ka nevojë për operim, dhe për këtë i duhet edhe ndihma e juaj!
Të gjithë ju që keni vullnet ta ndihmoni Qendresen mund të kontaktoni në këtë numer telefoni: +38349232245. /Indeksonline/
- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT