Qëllohet me snajper biznesmeni i famshëm malazez në Beograd

Ka mbetur i plagosur nga një snajper biznesmeni i njohur nga Mali i Zi, Miodrag Daka Davidoviç. 62 vjeç u plagos mbrëmë përpara Hotelit “Crown Plaza” në Beograd.

I dyshuari serb raportohet se plagosi Davidoviçin në krah. Sipas Pink, ky biznesmen u transportua në një institucion të kujdesit shëndetësor privat me automjete private dhe, sipas informacioneve të parë, nuk ishte kërcënuese për jetën.

Sipas medieve malazeze, Miodrag Daka Davidovic ka qenë i interesuar për politikën viteve të fundit. Dy vjet më parë, ai shiti një biznes të madh të karburanteve në Nikshiq.

Përveç stacionit të karburantit, Davidoviç gjithashtu punoi në prodhimin e pijeve alkoolike, si dhe aktivitetet e ndërtimit./Front Online/

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com