Publikohet video: Prifti bën veprime të turpshme me të riun në mes të ditës

Mediat greke kanë publikuar një video tronditëse, në të cilën një prift është kapur nga kamerat e sigurisë duke kryer veprime të turpshme me një të ri.

Nga video shihet se i riu fillimisht kontrollon zonën përreth nëse ka apo jo njerëz të tjerë dhe më pas kthehet me dëshirë për të pranuar veprimin e turpshëm.
Siç duket edhe nga pamjet, ngjarja ka ndodhur ditën, por prifti nuk arriti dot t’i shpëtonte kamerave të sigurisë të një biznesi aty pranë, ndonëse u munduan të fshiheshin.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT